مشاوره دیجیتال مارکتینگ

تغییرات مداوم فناوری لحظه به لحظه در زندگی همه ما جاریست و هر روز شاهد نوآوری هایی هستیم که سبک زندگی ما را تغییر می دهد، بر همین اساس دنیای بازاریابی و تبلیغات نیز از شکل سنتی خود (Offline Marketing) تغییر پیدا کرده است و مفاهیم جدیدی همچون دیجیتال مارکتینگ (Digital Marketing)، بازاریابی اینترنتی (Internet Marketing)، بازاریابیی جاذبه ای (Inboundd Marketinggg) و… وارد آن شده است، بر همین اساس لازم است تا کسب و کارها با استفاده از خدمات مشاوره دیجیتال مارکتینگ سهم خود را از این فضای گسترده بدست آورند.

راهکارهای بازاریابی دیجیتال

 • سئو و بهینه سازی سایت
 • بازاریابی محتوا
 • بازاریابی شبکه های اجتماعی
 • وب مارکتینگ
 • تبلیغات اینترنتی

سئو و بهینه سازی سایت

بعد از طراحی وب سایت یکی از روش های ایجاد ترافیک سایت انجام فرآیند سئو و بهینه سازی می باشد. سئو و بهینه سازی یک امر مهم و جدا نشدنی از یک وب سایت است، وب سایتی که میخواهد مورد توجه مخاطب خود قرار بگیرد.

به این مفهوم که شما وب سایتی را راه اندازی کردید اما یک سری تکنیک های برنامه نویسی و عوامل موثر بر تولید محتوا و یک سری عوامل تخصصی که در رنکینگ گوگل و افزایش کاربران و ترافیک وب سایت موثر است را در کنار وب سایت خود نیاز دارید تا توسط کارشناسان این حوزه به اجرا درآید.

خدمات سئو و بهینه سازی سایت

بیشترین بازدید های یک وب سایت در اینترنت از طریق موتورهای جستجو انجام میشود و این بهترین دلیل است که مدیران یک وب سایت به این موضوع توجه کنند.

خدمات سئو و بهینه سازی سایت

اما یک دلیل بهتر از آن این است که با سئو و بهینه سازی وب سایت شما بازدید کنندگان هدفمند را به سایت خود هدایت میکنید و میتوانید دست روی مشتریان واقعی بگذارید و زمانی که مشتری واقعی وارد سایت شما بشود میتوانید به هدف نهایی خود که کسب درآمد از وب سایت است برسید.

سئو و بهینه سازی وب سایت یکی از بهترین روش های بازاریابی اینترنتی است و هیچ روش دیگری تا به این اندازه نمیتواند موثر باشد و اینکه سئو یک اتفاق یک باره نیست و باید در امتداد بازاریابی و توسعه وب سایت، همراه آن باشد و این امر جدانشدنی از وب سایت است.

بازاریابی محتوا

طبق آمار بخش قابل توجهی از بودجه سالیانه شرکت‌ها صرف بازاریابی محتوا می‌شود. کانال ارتباطی و بازاریابی‌ای که می‌تواند منجر به فروش بیشتر، اعتماد و وفاداری بیشتر در مشتریان یک شرکت شود.

بازاریابی محتوایی روشی است که در آن محتوایی در قالب عکس، عکس نوشته های تصویری، ویدئو و فایل های صوتی و همچنین متون و مقالات تخصصی، اینفوگرافی ها، راهنما و دستورات و .. تولید می شود و به اشتراک با مخاطب گذاشته میشود، این روش که باعث جلب توجه مخاطب می گردد و سبب میشود کسب و کار شما به صورت نا محسوس در ذهن مخاطب جای ویژه ایی باز کند.

بازاریابی محتوا

تولید محتوا

شما صاحب هر کسب و کاری که باشید تولید محتوا یکی از روش هایی است که میتوانید روی آن حساب ویژه ایی باز کنید و از آن بازخورد بگیرید، با توجه به دنیای پر از محتوا و اطلاعات مختلف، کاربران دنبال ایده های خاص و مطالب و محتوای جذاب هستند که به آن توجه کنند، ما آمادگی داریم تا با ارایه ایده های جذاب مناسب با کسب و کار شما شما را در خلق محتوای تاثیرگذار کمک کنیم.

بازاریابی شبکه های اجتماعی

شبکه‌های اجتماعی در حال حاضر یکی از پررنگ ترین عناصری است که در محیط زندگی ما وجود دارد و قطعا اکثریت افراد در یکی از این شبکه ها عضویت دارد. اهمیت شبکه های اجتماعی آنقدر زیاد شده است که افراد بعد از بیدار شدن از خواب اولین اقدامی که انجام می دهند چک کردن موبایل و شبکه های اجتماعی که در آن عضو هستند.

بازاریابی شبکه های اجتماعی

در این بین کسب و کار ها به دنبال سیل مخاطب می گردند که بتواند کالا یا خدمت خود را به آن ها ارائه دهند و معرفی کنند. به نوعی تبلیغ کنند. چه فضایی بهتر از شبکه های اجتماعی که با کاربر و مخاطب مسقیم در ارتباط باشید وجود دارد؟

بستر شبکه های اجتماعی

شبکه های اجتماعی بهترین بستری هست که بتوانید راحت و شفاف با مخاطب در ارتباط باشید و چه فرصتی از این بهتر که مخاطب را خیلی راحت تبدیل به مشتری کنید؟

برقرار کردن ارتباط در شبکه های اجتماعی بر خلاف تصور عموم خیلی هم راحت نیست، یعنی باید طبق اصول و قوانینی باشد که اولا مخاطب هدف را پیدا کنیم سپس به صورت نامحسوس او را جذب کسب وکار خود کنیم.

در نگاه اول ممکن است افراد با ساختن یک اکانت در شبکه های اجتماعی تصور این را داشته باشند که تمام کار را انجام داده اند اما واقعا بازاریابی یک جریان مکرر و دنباله دار است با استراتژی های خاص و تکنیک هایی که واقعا شما را به مقصد و هدف برساند.

وب مارکتینگ

استفاده از امکانات، روش ها و ابزارهای مختلف تحت وب برای معرفی، بازاریابی آنلاین پروژه متناسب با امکانات و اهداف کارفرما.

ایمیل مارکتینگ / روابط عمومی آنلاین / انجمن ها / وبینار / باشگاه مشتریان / بلاگینگ / مقاله نویسی در ویکی ها و سایت ها / لینک بیلدینگ / دایرکتوریها / جستجوهای محلی / همکاری در فروش / فعالیت در سایت‌های تخفیف و روش های موثر مرتبط.

وب مارکتینگ

با سالها تجربه وب مارکتینگ در فضای وب فارسی و جهانی و بر اساس جدیدترین روش های بازاریابی آنلاین آمادگی داریم تا کسب و کار شما در سطح گسترده معرفی کنیم.

تبلیغات اینترنتی

تبلیغات در اینترنت یکی از مؤثرترین روش‌ها برای معرفی تمام مشاغل، یافتن مشتریان جدید و متنوع‌سازی جریان درآمد آن‌ها است. به عبارت دیگر تبلیغات الکترونیکی یا همان تبلیغات در اینترنت هر نوع پیام بازاریابی است که با کمک اینترنت و در بستر وب نمایان می‌شود. تبلیغاتی که می‌تواند در یک مرورگر وب، موتور جستجو، در رسانه‌های اجتماعی، دستگاه‌های تلفن همراه و حتی در ایمیل دیده شود.

تبلیغات اینترنتی

انواع تبلیغات اینترنتی

 • تبلیغات موتورهای جستجو
 • تبلیغات ایمیلی
 • تبلیغات شبکه‌های اجتماعی
 • تبلیغات موبایلی
 • تبلیغات بنری
 • تبلیغات ویدئویی
 • تبلیغات همسان (Native)
 • تبلیغات ریمارکتینگ
 • تبلیغات اپلیکیشنی

تاریخچه تبلیغات اینترنتی

تبلیغات اینترنتی برای اولین بار در سال 1994 و به صورت تبلیغات بنری در سایت Wired.com انجام شد. تبلیغات اینترنتی، در مدت زمان کوتاهی مورد توجه بسیاری از بازاریابان قرار گرفت.

در سال 1995 تبلیغات اینترنتی به صورت هدفمند انجام شد و تبلیغات اینترنتی، متناسب با محتوای وبسایت ها و علایق مخاطبان، به آنها نمایش داده می شد.

در سال 1996، اولین ابزارهای اندازه‌گیری کیفیت کمپین های تبلیغات اینترنتی رونمایی شدند و بازاریابان به کمک این ابزارها برای اولین بار توانستند تبلیغات اینترنتی خود را دنبال کنند و آنها را مورد ارزیابی قرار دهند.

چالش رقابت کسب و کارها

در فضای رقابتی امروز شاهد افزایش محصولات و تولیدات در سطح جهانی هستیم، موضوعی که منجر به افزایش رقابت بین عرضه کنندگان برای بدست آوردن سهم بیشتری از بازار شده است، جاییکه مشتری امروز با یک جستجوی ساده در اینترنت به هزاران گزینه دسترسی دارد، موضوعی که در سالهای گذشته رویایی بیش نبود.

دیگر زمان آن گذشته است که فروشنده تعیین کننده روال ارایه فروش و خدمت باشد، در واقع بازاریابی از حالت فشاری (Push) به کششی (Pull) تغییر پیدا کرده است. حالا باید محصول، خدمت، نام، برند و خدمات پس از فروش شما آنقدر جذابیت داشته باشد تا منجر به جذب مشتری و خرید و در نهایت وفاداری آنها به شما شود.

بازاریابی دیجیتال یا دیجیتال مارکتینگ

دیجیتال مارکتینگ چتریست که تمام تلاش های بازاریابی آنلاین شما را پوشش می دهد. کسب و کارها کانال های دیجیتالی چون موتور جستجوی گوگل، شبکه های اجتماعی، ایمیل و وب سایت ها را اهرمی برای دستیابی به مشتریان فعلی و آتی خود قرار میی ­دهند.

از وب سایت تان گرفته تا دارایی­ های برندینگ آنلاینتان مانند تبلیغات دیجیتالی، بازاریابی ایمیلی، بروشورهای آنلاین و … یک طیف عظیمی از دارایی ها و تاکتیک ها وجود دارد که زیر چتر بازاریابی دیجیتالی قرار می ­گیرد.

دارایی­ های دیجیتال یک مجموعه

 • وب سایت
 • پست های وبلاگ
 • کتاب های الکترونیک (Ebooks) و مقاله سفید یا وایت پیپرها (whitepapers)
 • اینفوگرافیک ها (Infographics)
 • ابزارها و سامانه ها تعاملی آنلاین
 • کانال های شبکه­ های اجتماعی (Facebook، LinkedIn ،Twitter،Instagram و …)
 • روابط عمومی (PR)
 • بروشورهای آنلاین و lookbookها
 • دارایی ­های برندینگ (لوگوها، فونت ها و …)

خدمات مشاوره بازاریابی دیجیتال

با تکیه بر سالها تجربه ارایه خدمات مشاوره کسب و کار دیجیتال آمادگی داریم تا با جدیدترین روش های بازاریابی دیجیتال شما را در رسیدن به اهداف والای خود در کسب و کار یاری رسانیم. هم اکنون با ما مشاوره کنید.